Dik verdiend ….

12 februari 2020

… waren de 4 punten die we weer hebben binnengehaald. Zaterdag 8 februari vertrokken we met 7 man/vrouw richting De Sluis. Dat die 7e man/vrouw ook nodig was, zou later op in de middag blijken. Als eerste tegenstander troffen we Simokos DZ2 tegenover ons; normaal gesproken een team waarbij het niet zo moeilijk is toe te werken naar een overwinning; ze begonnen echter sterk, we keken zelfs tegen een 3-0 achterstand aan. Het zal toch niet zo zijn … moeten we hebben gedacht. Al heel snel wisten we hun voorsprong om te buigen in een achterstand en niet zo zuinig ook: 25-7. In de tweede set moesten we extra zeilen bijzetten om bij te blijven; een spannende set die uiteindelijk door ons werd gewonnen met 25-21. De eerlijkheid gebiedt me te zeggen dat deze laatste setstand lekkerder voelde dan de eerst. In de laatste set liep het allemaal zoals we graag wilden, totdat Henry zich verstapte en een fikse draai in zijn knie kreeg. Dat was even schrikken; het bleek om een oude blessure te gaan, maar de pijn was er niet minder om … . Met een ice-packing bivakkeerde hij voor de rest van de middag op de bank. Sandra – die deze set de ‘7e vrouw was’ – nam de plek van Henry in en zo werd het uiteindelijk nog 25-15. De eerste 3 punten van de middag waren in de pocket. Tijdens de pauze kwamen we erachter dat extra vakjes in een sporttas op zich wel handig zijn, maar soms ook lastig kunnen zijn als je op zoek bent naar de ‘Teamportemonnee’. Maar hij is gevonden; meevaller want hij was nog redelijk gevuld ook. In onze tweede wedstrijd kruisten we de degens met Gruppo Sportivo, een groep getalenteerde spelers die allen vanuit de competitie de overstap hebben gemaakt naar de recreanten. Een wedstrijd waar we met een heel goed gevoel op terug kunnen kijken; de eerste set begon direct al spannend. We bleven de hele set mooi zij aan zij en mede dankzij een prachtige service-serie van Piet rondden we deze af met een setwinst van 25-23. De tweede set kwamen we wat verder op achterstand; op een bepaald moment liep het verschil zelfs op tot 6 punten. Ondanks het feit dat we nog aardig terugkwamen leidde het niet tot winst: 20-25. In de laatste set spande het erom; ook nu kwamen we op achterstand, maar wisten, mede dankzij twee sensationele bloks van Ben ? (af en toe moet een mens zich even kietelen) weer gelijk: 22-22; heel jammer was het dan ook dat we de winst toch aan Gruppo Sportivo moesten laten: 22-25. Met opgeheven hoofd en zoals eerder al genoemd: met een heel fijn gevoel, konden we het veld en De Sluis verlaten. Toch weer 4 punten. De eerstvolgende wedstrijden zijn in De Kloet op 14 maart. Ook daar gaan we weer proberen een vuist te maken. Fijn weekend.

 

Ben 


Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Tank en schenk

Copyright © 2017 Volleybalvereniging V.V.W.