Eerst fluiten en tellen …

11 januari 2020

… dus stapten Reny en Carien om 12.00u in de auto om de wedstrijd tussen Simokos DZ2 en Plan Zuid D in goede banen te leiden. Om 12.45u verzamelden Piet en ik ons bij Sandra en Henry om richting De Sluis te rijden met een – aan het programma te zien – mooie middag in het vooruitzicht. De eerste wedstrijd troffen we Westvolvers tegenover ons; geen kleine jongens (en meiden …). We gingen de wedstrijd uitstekend van start; gedurende de hele wedstrijd gingen we zij aan zij richting de 25. Na een zeer spannende eindspurt en een aantal prachtige en lange rally’s wisten we deze winnend af te sluiten met een nipte zegen van 27-26 (bij de recreanten gaan we niet verder dan 27). Dat was een mooie opsteker, zeker tegen een ploeg als Westvolver. De tweede set was nagenoeg een kopie van de eerste set, met dit verschil dat we deze niet naar ons toe konden trekken: 24-26. In de derde set ging het er dus om wie de langste billen had. Ook hier weer een gelijk opgaande strijd tot de 20; vervolgens ging Westvolver met ons aan de haal en kwamen zij met 24-19 voor te staan. Met een prachtige opslagservice van Sandra werd het nog een zinderende slotfase; de stand werd teruggebracht tot 24-24. Jammer genoeg konden we deze set uiteindelijk niet omzetten in winst: 24-26. Maar wat een prachtige wedstrijd! Heel veel inzet, prachtige rally’s en heel veel spanning. Daar kon de wedstrijd van het vrouwenteam in de halve finale tegen Duitsland niet aan tippen. Na een rustpauze van 3 kwartier – met heerlijke gevulde koek van Henry (oh, oh, als Ed het maar niet ziet) – bonden we de strijd aan tegen Madjoe; in de eerste set hadden we duidelijk wat moeite met de soms onnavolgbare ballen die veelal – m.n. door Rob – in één keer over het net werden geslagen. De les was duidelijk: ons eigen spel blijven spelen en de rust bewaren. De eerste set is ons dat niet helemaal gelukt; de winst ging naar Madjoe: 21-25. In de tweede set kwamen we er echter steeds meer in; alles liep zoals we graag wilden. Uiteindelijk sloten we deze set af met een ruime zege: 25-10. Dat verloop was ook in de laatste set te zien; bijna moeiteloos pakten we ook hier punten: 25-15. Een mooie middag met lekker volleybalspel en – niet onbelangrijk – 3 punten op zak. Graag tot 8 februari.

Ben


Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Tank en schenk

Copyright © 2017 Volleybalvereniging V.V.W.