Geen kerstmarkt …

15 december 2019

… maar wel recreantencompetitie in De Sluis; dat gaat gewoon steeds door. Het is zaterdag 14 december; vol goede moed en heel veel zin rijden we richting De Sluis. Vandaag wacht ons een ‘zware’ middag: de nummers 1 en 2 van het afgelopen seizoen zijn onze tegenstanders. We trappen af – of hoe zeg je dat met volleybal? – tegen Simokos D1. Een team dat het hele seizoen al met 5 speelsters hun beste krachten laat zien. In de eerste set lukt het ons nog aardig de dames bij te benen; we worden in ieder geval niet weggespeeld. Verre van dat; we laten bij tijd en wijle aardige rally’s zien. Het leidt er niet toe dat we punten kunnen pakken; er is, gezien de setstanden, zelfs sprake van een ietwat neerwaartse spiraal: 15-25, 10,25 en 9-25. Onze tweede wedstrijd treffen we Plan Zuid tegenover ons; een jong getalenteerd team met ongetwijfeld competitie ervaring. De kunst van steekballetjes en het vinden van de ‘gaten’ zit bij hen in de genen. Desondanks bieden we behoorlijk wat tegenstand; op momenten weten we zelfs vóór te komen. Maar wat bij hun wel lukt, lukt bij ons vandaag niet altijd. Wel een constant verloop van de partij: 18-25, 18-25, 18-25. In dat opzicht hebben we consequent gespeeld. Ook nu weer geen punten. Ondanks onze ‘nederlaag’ een geslaagde middag met heel veel mooie momenten. Met opgeheven hoofd verlaten we De Sluis; op naar de tweede ronde in de competitie. Allemaal fijne feestdagen en wat de competitie betreft: tot zaterdag 11 januari.

Ben


Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Tank en schenk

Copyright © 2017 Volleybalvereniging V.V.W.