Ook zonder Sandra en Henry…

27 oktober 2019

… is het ons gelukt punten te behalen. Weliswaar geen ‘volle bak’, maar wel 2 maal wedstrijdwinst. Op zaterdag 26 oktober stonden we om 12.15 u klaar bij De Dars om richting De Sluis te rijden. We, dat waren: Carien, Carla, Miranda, Reny, Piet en ondergetekende. Sandra en Henry hadden andere (ook leuke) ‘verplichtingen’. Als eerste mochten we het opnemen tegen Madjoe, altijd goed voor een lekkere partij volleybal, zo ook deze middag. Het kostte ons de laatste keren wat moeite om dit team punten te ontfutselen; óf zij zijn beter geworden, óf wij lieten het wat afweten. De eerste set liep heel goed; moeiteloos wisten we de eindstreep te halen: 17-25. In de tweede set hadden we het duidelijk wat moeilijker; op de één of andere manier lukte het niet om de (harde) opslag van Rob te pareren. Hier lieten we veel punten liggen, ondanks onze trainingen daarop in de laatste weken. Komende woensdag Thomas en Arie maar aan het werk zetten…. . Het resulteerde uiteindelijk in een setwinst voor Madjoe: 25-16. Dat hield in dat we, wilden we een wedstrijdpunt behalen, de derde set alles uit de kast moesten halen. Dat hebben we gedaan: een zelfde eindstand als in de eerste set: 17-25. Vervolgens een wedstrijd fluiten en tijd voor een kopje koffie of een frisje. In middels waren onze trouwe supporters Trees en Chris (bijna letterlijk; er stond een flinke wind) aan komen waaien. Na onze rustpauze konden we onze krachten meten met het team van Simokos Mix Z1. Dit is een ‘nieuwkomer’ binnen de competitie. Aan het begin van de eerste set konden zij nog een vuist maken; ze kwamen zelfs met 3-1 vóór. Dat duurde echter niet lang; de organisatie bij Simokos was een beetje zoek en wij sponnen daar garen bij: 13-25, 9-25 en 7-25. Eigenlijk te gemakkelijk, maar het telt wel mee voor de stand. Chris onthield zich vanaf de bank wijselijk van commentaar en Trees liet doorschemeren de wedstrijden af en toe wel te missen. Trees, je bent van harte welkom; bij deze. Weer een mooie middag achter de rug met 5 punten in de pocket. Op naar de volgende competitieronde op 23 november. Maar voorlopig eerst tot woensdag.

Ben


Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Tank en schenk

Copyright © 2017 Volleybalvereniging V.V.W.