Finale Volleybaldirect Open 2018 – 2019 in de Westfrieslandhal te Wognum

10 maart 2019

Op zaterdag 30 maart vindt in De Westfrieslandhal de landelijke finale plaats van de Nationale Open Jeugd Kampioenschappen:  de NOJK.  Dit is het belangrijkste jeugdtoernooi dat de Nevobo als volleybalbond organiseert. Verenigingen doen er aan mee met gelegenheidsteams die zo sterk mogelijk worden samengesteld. Na de voorrondes op regionaal niveau en de halve finale eind  februari, waaraan 400 teams hebben meegedaan, is  op 30 maart de landelijke finaledag.

In de Westfrieslandhal vindt de finale plaats van  jongens en meisjes in de Categorie CMV, niveau 6.

Dit zijn meisjes en jongens in de leeftijd van 10 tot 12 jaar. In totaal doen er aan deze finale CMV jeugd 8 jongens teams en 8 meisjesteams uit het hele land mee.

De  wedstrijdorganisatie is in handen van Volleybalvereniging Wognum in samenwerking met de volleybalverenigingen uit de regio West-Friesland.


Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Tank en schenk

Copyright © 2017 Volleybalvereniging V.V.W.