Dress to Impress Volleybaltoernooi 13 april 2019

19 februari 2019

Op zaterdag 13 april 2019, van 16:00 uur tot 21:00 uur, organiseert volleybal verenging The Setfighters het jaarljikse Dress To Impress volleybaltoernooi. Het thema is dit jaar 90’s. Wij zorgen voor de muziek en gezelligheid. Jullie voor toffe outfits? 

Er is een prijs te winnen voor degene met het beste outfit en voor de toernooiwinnaar! Verkleed mag, maar is uiteraard niet verplicht.

Inschrijven is mogelijk in verschillende klassen (dames, heren en mix). Je kan je opgeven via www.setfighters.nl en de kosten per team zijn 45 euro.  De betaling van het teamgeld gaat via een betalingsverzoek, nadat de inschrijving heeft plaatsgevonden (via mail of telefoonnummer).

Locatie: Sporthal Zaanlands West, Nieuwendamstraat 4 in Zaandam

De eerste teams hebben zich al aangemeld. Wij hopen weer op een heel gezellig toernooi en dat jullie er weer bij zijn.

Met vriendelijke groet,

De Toernooicommissie van The Setfighters


Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Tank en schenk

Copyright © 2017 Volleybalvereniging V.V.W.