Bestuursuitje 2018

21 november 2018

Afgelopen zaterdag heeft het bestuursuitje plaatsgevonden. Om 15 u werden we verwacht op ijsbaan De Westfries voor een leuke schaatsclinic. Na alle kilometers op het ijs was het tijd voor een chocomel met slagroom en een borrel.

Vervolgens zijn we naar Ilse gegaan voor een heerlijke Indische maaltijd. Ilse heeft de gehele dag in de keuken gestaan om ons een fantastisch diner voor te schotelen. Na een volle buik en een lekkere borrel zat het erop en gingen we huiswaarts.

Jan en José, bedankt voor het organiseren!

Ilse, bedankt voor het geweldige eten, ik zit nog steeds vol!


Comments

  1. Rich - 26 november 2018 at 07:27

    Kijk, dat verdient een bestuur natuurlijk!

    Beantwoorden

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Tank en schenk

Copyright © 2017 Volleybalvereniging V.V.W.