Dames 3 boekt 1e overwinning

24 september 2018

Vrijdagavond 20 september 2018, de start van een nieuw volleybalseizoen. Om 19.30 uur speelt Dames 3 de 1e wedstrijd tegen NIVO DS2 in Sporthal de Kers in Hoorn. Er was aan mij gevraagd of ik mee kon spelen die avond, dit lukte, dus om 19.00 uur waren we allemaal present in de Kers. Net op tijd binnen voor de hoosbuien maar helaas zonder douche huiswaarts. De Kers wordt verbouwd, dit betekent niet douchen en water halen in een EHBO kamertje. Afijn dat kon de start vast niet bederven. We hadden er allemaal zin in. Mijn shirt met nr. 8 welke dubbel was met het nr. 8 van Mariska, werd vakkundig door Josette met tape, door een 1 ervoor te plakken opgelost, subliem! We waren amper begonnen met warmlopen of we moesten al gaan inspelen, op de tijd werd streng gelet in de Kers.

Nauwelijks warm, begonnen we al aan de wedstrijd. Met coach Nico langs de zijlijn gingen we van start, met als volgt: Willeke en Emma als spelverdelers, Mariska en Josette op de midpositie, Siebine en Lisa op de buitenpositie Ik startte op de bank en had een prima overzicht over een goed enthousiast spelende Dames 3, met een nieuwe yel: Hoppa! Na elk punt werd er geschreeuwd ‘Hoppa’ en er waren vele punten deze avond. De eerste set ging gelijk goed, ondanks dat ze niet eerder met elkaar hebben geoefend in deze samenstelling, liep de pass, set up en aanval lekker en dat resulteerde in een 25-20 setwinst. De stemming zat er goed in, reden genoeg om de 2e set zo te blijven staan. Deze set ging net als de 1e set gelijk op, eigenlijk door fouten vanuit onze kant ging het lange tijd gelijk op. Aan het einde wisten we gelukkig het verschil te maken en de set te pakken met 25-21. In de 3e set kwam ik er in voor Willeke, dit werd nog een spannende set en ik dacht nog als we deze maar niet gaan verliezen, net nu ik erin kom. Gelukkig door goed samenspel, een uitstekende knalharde service van Mariska en mooie aanvallen van Siebine, Josette en Lisa, ging deze set met 25-23 naar ons toe. Een overwinning! De 1e in 2 jaar tijd, echt superblij! Nu nog even de 4e set pakken en dan was het helemaal top. In de 4e set wisselde Mariska voor Willeke. Ik bleef spelverdelen samen met Emma, Willeke ging op de buitenpositie spelen en Siebine schoof door naar de midpositie. Deze set werd een makkie, we liepen snel veel punten uit, door een goede opslag, spelverdeelster Emma kon de ballen goed setuppen, mede door de pass die ook lekker liep, kortom het ging uitstekend! 25-11 in de 4e set, een 4-0 overwinning! Na afloop werd dit uitgebreid gevierd met een drankje en een portie bittergarnituur. Op naar de volgende overwinningen, en ik schat in, aan het einde van het seizoen, zijn jullie zeker kampioen! HOPPA!

Renate Spruit


Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Tank en schenk

Copyright © 2017 Volleybalvereniging V.V.W.