Eerste plaats voor onze jeugdtoppers niveau 4!

22 april 2018

Zaterdag was het laatste toernooi van dit seizoen en dus de laatste kans om op de eerste plaats te eindigen. En die kans werd met beide handen aangegrepen! Joris, Charissa, Julie en Romee hadden er zin in. De eerste wedstrijd tegen Madjoe begon met winst in de eerste set (18-8) en de tweede set werd zelfs met 24-7 gewonnen. De eerste twee punten waren binnen. “We zullen nu toch niet als laatste eindigen?” De tweede wedstrijd tegen Simokos werd ook weer goed gespeeld. Mooie services, goede passes en goed over het net gespeeld. Beide sets werden gewonnen, 18-13 en 20-9. “Misschien worden we wel tweede!” De eerste set van de laatste wedstrijd tegen het andere team van Madjoe werd met 21-13 gewonnen en ook in de tweede set was er een ruime voorsprong. Maar toen sloegen de zenuwen toe. “Als we winnen kunnen we eerste worden!” Madjoe kwam terug tot 13-13, maar in de laatste twee minuten werd de overwinning toch nog binnengehaald (17-14). Het leverde een welverdiende eerste plaats op!! Een mooi einde van het seizoen!


Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Tank en schenk

Copyright © 2017 Volleybalvereniging V.V.W.