Pasen …

3 april 2018

… feest van het licht, maar niet voor VVW2. Het is 31 maart. Na de inmiddels gebruikelijke mailtjes over en weer over de bezetting van de teams, rijden we uiteindelijk met 2 complete teams (met dank maar weer aan onze Tineke) richting De Sluis voor al weer de voorlaatste competitiezaterdag van dit seizoen. VVW trapte af tegen Madjoe, een tegenstander die we in de afgelopen seizoenen redelijk eenvoudig de baas waren, zo niet deze zaterdagmiddag. Of Madjoe speelde goed, óf VVW2 had niet zijn sterkste dag. Ik durf voorlopig het laatste te beweren, maar we zouden Madjoe tekort doen als we hun spel zouden bekritiseren. Ze zaten er goed in deze middag en de volle winst was hen dan ook van harte gegund: 12-25, 12-25 en 18-25. Inmiddels was ook VVW1 gearriveerd; zij kruisten de degens met Simokos D2 en dan weet je dat je iets meer van jezelf moet vergen om een punt te pakken; hoe goed ze gaandeweg de wedstrijd ook in hun spel kwamen, het lukte hen niet om een setwinst te pakken. Als er een 4e set achteraan was geplakt hadden ze die vast en zeker gewonnen: 14-25, 20-25 en 22-25. Na 2 wedstrijden rust (en ik kan je zeggen dat dat een heel lange tijd is) ging VVW2 de strijd aan tegen Plan Zuid. Een heel mooie wedstrijd (dus toch een beetje licht) met de nodige spanning. In de eerste set kwamen we er niet echt aan te pas: 12-25. In de tweede set liet VVW 2 zien dat ze de winst niet zomaar cadeau gaven: 17-25. In de derde set hebben ze zelfs een aantal keer voorgestaan, maar dat betekende niet dat ze de winst naar zich toe konden trekken: 16-25. Gezien het verloop van de wedstrijd zijn ze zeker niet weggespeeld; ze verlieten het veld dan ook met een voldaan gevoel, ook al leverde deze middag voor VVW2 geen enkel punt op. VVW1 had nog wat goed te maken in hun laatste wedstrijd tegen Blocchi. Hun start was niet overweldigend; het resulteerde na 6 punten al in een time out. De bijna 2 uur rust had de meesten van hen geen goed gedaan; daarbij moest nog even de juiste match worden gezocht met Jacques en Linda van VVW2 die voor deze wedstrijd waren ingehuurd. De eerste set was in het voordeel van Blocchi: 18-25. In de tweede en de derde set heeft VVW1 dat helemaal goed gemaakt; twee sets die tot het eind aan toe heel spannend waren: 23-25 en 24-26. Al bij al 2 punten bij elkaar gesprokkeld.
Fijne paasdagen en graag tot woensdag.

Ben


Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Tank en schenk

Copyright © 2017 Volleybalvereniging V.V.W.