Dik verloren en toch lekker gespeeld

11 februari 2018

Iemand die bij zijn volle verstand is zou zeggen: ‘dat is bijna onmogelijk!’ Dat dit toch kan heeft het team van VVW 2 aan den lijve ondervonden. Op zaterdag 10 februari, de dag dat we Carlijn Achtereekte, Ireen Wust en Antoinette de Jong goud, zilver en brons hebben zien winnen op de 3000 meter langebaan schaatsen, vertrokken we vanaf De Dars richting De Sluis. Omdat we de beurt hadden om de velden op te zetten waren we extra vroeg vertrokken om vervolgens te constateren dat de handbalmeisjes nog in de laatste fase van hun wedstrijd zaten. Om 12.30 u ‘trapten’ beide teams af tegen resp. Madjoe (VVW 1) en Simokos DZ1 (VVW 2). VVW 1 nam het op tegen Madjoe, een gezellig team waartegen het altijd mooi spelen is. Redelijk aan elkaar gewaagd en qua sportiviteit op een gelijk level. Over het algemeen nam het team van VVW steeds de leiding, maar op tijden ging het ook gelijk op. Echt moeilijk hebben ze het echter niet gehad. Met de setstanden 25-17, 13-25 en 19-25 – het werd toch nog spannend in de laatste set; zelfs keek men even tegen een achterstand aan – mag je je de terechte winnaar noemen. VVW 2 bond op het andere veld de strijd aan tegen Simokos DZ1, koploper in de poule. Dat we deze partij even zouden winnen was dus op voorhand een utopie. Sterker: VVW 2 kwam de gehele wedstrijd niet boven de 9 punten; desondanks een partij waar heel knap werd gespeeld door beide partijen, met dit verschil dat de tegenstander over meer techniek en tactiek beschikte. Mooie en soms lange rally’s waar beide teams van genoten.

Na de setstanden 8 – 25, 6 – 25 en 9 – 25 toch met een voldaan gevoel het veld afgaan mag dan ook zeker uniek worden genoemd. De sfeer van de wedstrijd, het leuke spel, de soms mooie rally’s en de  sportieve tegenstander (net als wij) maakten deze wedstrijd tot wat het geworden is. Vervolgens maakten we ons op voor de derby: VVW 1 tegen VVW 2. Altijd leuk en misschien tijdens de recreantencompetitie wel voorlopig de laatste keer …. . (Twee teams op de been brengen blijft steeds weer een hele onderneming, met ook deze keer weer héél veel dank aan Brenda, Lindy en Tineke). In de eerste set was het duidelijk dat VVW 1 meer potentie bezat dan VVW 2, wat zich uitte in de eerste setstand: 16-25. In de tweede set ging het meer gelijk op; de services van VVW 1 bleken echter ook nu weer een moeilijk te nemen horde, maar VVW 2 kwam dichterbij: 19 – 25. In de laatste set werd het uiteindelijk nog spannend. Na een achterstand van 20 – 16 in het voordeel van VVW 1, werd het 22-22. Het was VVW 1 echter die de langste billen had: 22 – 25. Voor VVW 1 dus 6 punten en deze keer geen punten voor VVW 2. En dan toch allebei met een goed gevoel naar huis toe gaan; waar maak je dat mee?

 

Ben


Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Tank en schenk

Copyright © 2017 Volleybalvereniging V.V.W.