Niveau 4 speelt 1e toernooi in de Flint en wint!!!

1 oktober 2017

Voor het eerst is er weer een niveau 4 team bij VVW.

Joris, Heba, Charissa en Romee speelden op zaterdagochtend 30 september een toernooi in de Flint, hun eerste wedstrijd van ’t seizoen! Vooraf een beetje gespannen maar om 10.00 uur waren ze er helemaal klaar voor! De eerste wedstrijd was tegen Madjoe 2 en eindigde in een gelijkspel! Dankzij een goede service van Heba en Joris, pakten ze de 1e set, de 2e set was voor Madjoe 2.

Door deze wedstrijd waren ze flink opgewarmd en konden ze voluit de volgende partij tegen Madjoe 1 spelen. Deze werd overtuigend gewonnen met 2-0 door VVW, dankzij een goede samenwerking. Ook de aanval en de paas ging uitstekend van Romee en Charissa. De laatste wedstrijd werd helaas verloren tegen Simokos 1, ze waren net even te sterk, maar er werden wel hele leuke rally’s gespeeld!

VVW eindigde als 3e in poule A , de poule bestond uit 5 teams! Echt supergoed gedaan!


Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Tank en schenk

Copyright © 2017 Volleybalvereniging V.V.W.