Arno Hoeckx

Wij zijn op zoek naar jou.

Wij zijn de Stichting Sport en Transplantatie(www.sportentransplantatie.nl)  en wij bieden mensen die een orgaantransplantatie hebben ondergaan de mogelijkheid om weer te gaan sporten. Eén van die sporten is volleybal. Het niveau van onze groep is te vergelijken met de 2e, 3e klasse van de reguliere Nevobo competitie.

Ons eigenlijke doel is om, door te laten zien tot welke prestaties je na een transplantatie in staat bent op sportief gebied, donorregistratie te bevorderen. Eens per twee jaar zenden we een team uit naar de Wereldspelen voor Orgaan getransplanteerden, de World Transplant Games.  In 2011 van 17 tot 24 juni in het Zweedse Göteborg.

Jij bent degene die een nieuw orgaan heeft gekregen (hart, nier, lever, longen of stamcel) en ook graag wil volleyballen in een groep met andere getransplanteerde volleyballers. Eens per maand komen we op een zondag bij elkaar om te trainen en een wedstrijd te spelen.

Mocht je interesse hebben neem dan contact op met de trainer van het team Wolter van Tarel, vantarel@sportentransplantatie.nl , telefoon nummer 06-51077784.

Twitter - @VVWVolleybal

  • Vanavond komt VVW Volleybal weer langs de huizen in Wervershoof voor de jaarlijkse plantjesactie. 2 weken 2 dagen ago
  • Zowel Jeugd B als Heren 1 is kampioen. Gefeliciteerd! 4 weken 9 uur ago
  • Om 21.00 uur de ontknoping van het seizoen voor Heren 1. Lukt het de mannen kampioen te worden? Heren 2 speelt tegen concurrent Westvolver. 4 weken 1 dag ago
  • Vanavond om 19.30 uur speelt Jeugd B voor het kampioenschap. Kom ze aanmoedigen in @dedars 4 weken 1 dag ago
  • Er kan nog ingeschreven worden voor het Marc Deen toernooi op 9 en 16 mei. Meld je aan via http://t.co/kt3MCE4K 4 weken 1 dag ago