Gert-Jan

3 X is scheepsrecht, dus voor de 3e maal werd deze wedstrijd gepland, en zowaar deze keer geen sneeuw! Dus zonder Sam, maar verder fit op pad.

Hier moest de eerste overwinning plaatsvinden. Nadat we vorige week al de rode lantaarn al hadden overgegeven aan polisport, zouden we ze vandaag de genadeslag toedienen. We gingen vol goede moed aan de gang. En al snel stond er 11-2 in ons voordeel op de borden. Na een mindere periode werd de eerste zet toch ruim gewonnen.

Op de volgende!

Ook de 2e en 3e set liepen redelijk, alleen werd de marge waarmee gewonnen werd steeds krapper.

Helaas, de 4e set, die afgelopen wedstrijden toch vaak voor ons was, (ook tegen koplopers!) lukte het net niet meer. Er slopen teveel fouten in. Over 2 weken thuis in de dars de kans om ze definitief de genade klap te te geven.

Twitter - @VVWVolleybal

  • Vanavond komt VVW Volleybal weer langs de huizen in Wervershoof voor de jaarlijkse plantjesactie. 2 weken 2 dagen ago
  • Zowel Jeugd B als Heren 1 is kampioen. Gefeliciteerd! 4 weken 9 uur ago
  • Om 21.00 uur de ontknoping van het seizoen voor Heren 1. Lukt het de mannen kampioen te worden? Heren 2 speelt tegen concurrent Westvolver. 4 weken 1 dag ago
  • Vanavond om 19.30 uur speelt Jeugd B voor het kampioenschap. Kom ze aanmoedigen in @dedars 4 weken 1 dag ago
  • Er kan nog ingeschreven worden voor het Marc Deen toernooi op 9 en 16 mei. Meld je aan via http://t.co/kt3MCE4K 4 weken 1 dag ago