Wim Moorman

Uitslag: 3-1

Setstanden: 25-21/25-22/16-25/25-20

Daar zit je dan,'s morgens na de wedstrijd met een katerig gevoel.

Toch maar weer een stukje eruit rammelen.

De eerste twee sets, dramatisch van start. net als in de eerste wedstrijd kregen we de strakke en floaterservices niet onder controle. Door redelijk veldspel-wel ver beneden ons niveau- bleven we nog wel bij, maar we bleven achter de feiten aan lopen.

In de derde set ging het redelijk bergop. We namen een ruime voorsprong. 13-8. Door wat onzekerheden kwam Alvoco nog weer dichter bij, maar net op tijd konden we weer ons spel oppikken en de set uitspelen.

De vierde set was helemaal dramatisch. Al snel keken we tegen een achterstand aan van 20-10. Als je dan verliest met 25-20 geeft het al aan dat weer onnodig punten hebt laten liggen.

Meer kan ik er niet van maken.

Twitter - @VVWVolleybal

  • Vanavond spelen de meeste teams weer thuis in de Dars. Om 19.30 Heren 1. Kunnen zij de eerste plaats weer overnemen? 1 week 3 dagen ago
  • Vrijdag 13 januari de eerste Dars-avond van het jaar. Om 19.30 Jeugd B, Heren 2 en Heren 5 en om 21.00 Heren 1 en Heren 3. Daarna nazitten! 3 weken 5 dagen ago
  • Wij wensen iedereen een ontzettend gelukkig en ook sportief 2012! 4 weken 6 dagen ago