Reageer op reactie

Cees

Voor deze wedstrijd hadden we het gevoel dat we hier punten uit zouden moeten kunnen halen. We gingen vol goede moed aan de gang. 

Maar dit seizoen speelt een gebrek aan zelfvertrouwen ons teveel parten. Heel vaak komen we dicht bij de setoverwinning, maar net op het ‘moment supreme’ ontbreekt het ons om het af te maken. Ook  in deze wedstrijd kwam dit weer nadrukkelijk naar boven. Het gekke is dat juist tegen de ploegen waar we in theorie punten van zouden moeten pakken, dit het meest naar boven komt. 

Tegen de ploegen waar we met een ‘frank en vrij’ gevoel  tegen spelen, omdat we op voorhand weten niet te kunnen winnen en niets te verliezen hebben, spelen we vaak beter.

Het wordt tijd dat we voor een  beetje zelfvertrouwen weer eens gaan winnen. Vrijdag a.s. gaan we het weer proberen.

Op de volgende!

Reageren
De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt.
  • Adressen van webpagina's en e-mailadressen worden automatisch naar links omgezet.
  • HTML tags will be transformed to conform to HTML standards.
  • You may use <swf file="song.mp3"> to display Flash files inline

Meer informatie over formaatmogelijkheden

Twitter - @VVWVolleybal

  • Vanavond spelen de meeste teams weer thuis in de Dars. Om 19.30 Heren 1. Kunnen zij de eerste plaats weer overnemen? 1 week 3 dagen ago
  • Vrijdag 13 januari de eerste Dars-avond van het jaar. Om 19.30 Jeugd B, Heren 2 en Heren 5 en om 21.00 Heren 1 en Heren 3. Daarna nazitten! 3 weken 5 dagen ago
  • Wij wensen iedereen een ontzettend gelukkig en ook sportief 2012! 4 weken 6 dagen ago